Preces nosaukums Cena Ievadiet daudzumu
XXS 309.00 466.00

Tehniskā specifikācija

Mēs visi vēlamies laiku pa laikam atpūsties no civilizācijas. Mēs visi varam nogurt, un tad mums ir jālūdz, kas mums pienākas. Tāpēc, kad radīsies vēlme slēpties, mēs sniegsim palīdzīgu roku. KROSS Lea 2.0 ir mūsu brīvdienu piedāvājums, kas ir pielāgots jums un ir pielāgots visām jūsu vajadzībām. No šodienas viņš būs tavs labākais draugs, kad vēlēsies ticēt saviem sapņiem un izbēgt no civilizācijas. KROSS Lea 2.0 ir turpinājums domai, kas mūs vadīja šī modeļa iepriekšējo paaudžu izstrādē. Mēs esam pārkrāsojuši rāmi un uzlabojuši daudzas sīkas detaļas, kas veicina riteņbraukšanas prieku un komfortu.

 

KROSS Lea 2.0 piedāvā pārbaudītas sastāvdaļas no atzītiem ražotājiem. Shimano aizmugurējie un priekšējie pārslēdzēji ir atbildīgi par vienmērīgu un ātru pārslēgšanu. Velosipēdu varējām aprīkot ar 21 pārnesumu, kas noderēs jebkurā reljefā, lai kur vien izlemtu velosipēdu vest. KROSS Lea 2.0 ir aprīkots arī ar 26 collu riteņiem, kas nodrošina manevrētspēju jebkuros apstākļos. Tie ir aprīkoti ar 2,1 collu Wanda riepām. Pateicoties KROSS piekares dakšai, braukšana pāri nelīdzenumiem un apmaļu pārvarēšana nebūs problēma. V-bremzes ir pārbaudīts risinājums, kas ir pilnveidots gadu gaitā un palīdzēs apstāties jebkuros apstākļos un jebkurā situācijā.

 

KROSS Lea 2.0 rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija. Šis ir īpašs 6061 alumīnija sakausējums, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs pret bojājumiem. Tajā pašā laikā tas ir salīdzinoši viegls materiāls, kas ar savām īpašībām spēj pārsteigt daudzus velosipēdistus. KROSS Lea 2.0 ir kalnu velosipēds, kas paredzēts krosa ceļojumiem. Tajā izmantota sievietēm pielāgota ģeometrija, kas padara to vieglāk pieguļošu, kā arī ir pielāgota cilvēkiem ar mazu uzbūvi. Rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsu, kas garantē krāsas noturību un izturību pret mehāniskiem bojājumiem.


Tehniskā informācija

ĀTRUMI 21
RĀMIS ALUMĪNIJS
IEKĀRTAS SHIMANO ALTUS M310
RIEPAS WANDA 26X2.1
RAŽOTĀJS KROSS (POLIJA)
RAŽOTĀJA MĀJAS LAPA WWW.KROSS.PL
PĀRDOŠANAS VEIDS ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ